Ankara Şemsiye Kiralama

Özel etkinliğinizin, düğün, nişan, fuar, bahçe organizasyon, piknik gibi organizasyon larınızn kötü hava şartlarından ve güneşten korunmasını sağlamak için çeşitli boyutlarda şemsiye kiralıyoruz.

Ankara şemsiye kiralama hizmeti veren firmamızdan  3m, 4m, 5m gibi değişik boyutlarda gölgelik şemsiye kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ankara nın değişik semtlerinde bulunan depolarımızdan şemsiye kiralama hizmeti alabilirsiniz. Tüm bölgelere şemsiye kiralama hizmeti veren firmamız dan nakliye dahil ve hariç olarak en ucuz uygun fiyatlar ile şemsiye kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Ankara şemsiye kiralama fiyatları ve şemsiye kiralama hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz. Ankara bahçe şemsiyesi satın almak ve şemsiye fiyatları için bizi arayınız.

Kiralama yaptığımız şemsiyeler güneşten ve yağmurdan korunmak için idealdir. Daha çok  3 metre ve 4 metre alan kaplayan arkadan direkli akordion şemsiyeler kiralanmaktadır bunun sebebi şık görünüşü ve arkadan direği sayesinde daha çok kullanım alanı olmasıdır.

Yaz partilerinden düğünlere, fuar organizasyonları ve konserlerden doğum günü partilerine ve kurumsal etkinliklere kadar, Türkiye nin en büyük ve kurumsal şemsiye gölgelik kiralama hizmeti veren firmamız, birçok memnun müşteriye, uygun fiyatlar ile şemsiye kiralama hizmeti vermiştir.

Güneşli havalarda organizasyonlarınız yarıda kalmasın. Cafe, bahçe, etkinlik, piknik, organizasyon, konser, miting alanları gibi tüm alanlar için kullanılan çadır ve şemsiye kiralama hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Türkiye nin birçok ilinde depoları olan şemsiye kiralama firmamız Ankara ilinde bulunan depo ve ofislerimizden istediğiniz boy ve ölçülerde şemsiyeleri size en yakın depomuzdan nakliye ve ekibimiz ile göndererek şemsiye kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama hizmeti verdiğimiz şemsiyelerin kumaşları Uv güneş ışığı geçirmez özel şemsiyeler dir.

Şemsiye kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak, teknik bilgi almak, fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Şemsiye kiralama fiyatları alır iken nakliye, kurulum, teslimat, şemsiye ebat ve özelliklerini dikkate alınız.

Sıcak aylar için gölge çözümleri sunmak isteyen ancak kış depolama alanı olmayan kafeler, bistrolar, barlar , plajlar için uzun süreli şemsiye kiralama hizmeti sunuyoruz. Kiralama yaptığımız şemsiye çeşitleri ve kiralık şemsiye gölgelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şemsiye kiralama firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara şemsiye kiralama şemsiye görselleri;

Şemsiye kiralama iletişim bilgileri;

Şemsiye kiralama merkez iletişim; 0 312 429 02 49

Şemsiye kiralama cep telefonu; 0 537 494 85 65

Şemsiye kiralama e-mail; info@cadirkiralamaankara.com